این بخش فقط برای گزارش فایل های خراب ، ناقص یا مفقود توسط شما و بررسی آن توسط ما تعبیه شده است.
لطفا در مورد مشکل مورد نظرتان توضیحات دقیق و کاملی را وارد کرده و سپس روی دکمه ارسال کلیک نمایید.

توجه داشته باشید که در توضیحات خود دقیقاً بفرمایید کدام فایل، چه نسخه ای، چه کیفیتی و چه مشکلی وجود دارد.

بدیهی است به گزارش های ارسالی که ناقص، مبهم و نامربوط (مانند درخواست زیرنویس یا مشکل در دانلود) باشند ترتیب اثر داده نمی شود.

هر مشکلی در زمینه های دیگر دارید از طریق بخش تماس با ما اقدام کنید.


ثبت و ارسال
بستن

iMovie-DL | بهترین سایت دانلود رایگان فیلم و سریال خارجی با لینک مستقیم

نمایش مطالب
نمایش مطالب

درباره iMovie-DL


رسانه iMovie-DL سال ها قبل با اهتمام داشتن نسبت به حفظ ارزش ها، هنجار ها و فرهنگ های اصیل حاکم بر جامعه مقدس ایران اسلامی بنا گردید و ما در طی این سال ها در راستای تحقق این آمال و اخلاق مداری از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و نخواهیم کرد.

ما همواره خود را در برابر خانواده های متدین ایرانی مسئول و برخود وظیفه می دانستیم تا آن چه که در اختیار شما ملت عزیز قرار می دهیم را با باور فرهنگی و دینی خود سنجیده و پلشتی ها را حذف و محصولی پاک ارائه دهیم اما در طی این مسیر حتما موارد معدودی را از دست داده ایم که با نهی از منکر شما و زحمتکشان حوزه ساماندهی آن را حذف کرده و یا با محتوای مناسب جایگزین نموده ایم.

ما با افتخار این خطوط قرمز را برای خود ترسیم نموده و خود را ملزم به پیروی از آن می دانیم و با استناد به این چهارچوب، موارد زیر نیز جزوی از منشور اخلاقی و فرهنگی ما به حساب می آیند :

1- در این پایگاه بدلیل حمایت از آثار و تولیدات ملی و حفظ حقوق صاحبین محترم این آثار، از انتشار فیلم های ایرانی – چه در زمان اکران و چه در زمان فروش آن محصول بصورت دیسک – خودداری نمودیم.

2- مسابقات، جشنواره ها و دیگر آثاری که به نوعی مغایر ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند در این وبسایت جایگاهی نخواهند داشت.

3- آثاری با مضامین سیاسی که صرفا با نمایش صحنه های ضد دینی ، ضد ایرانی و ضد ارزشی سعی در تخریب این مملکت استوار را داشته باشند توسط ما محکوم خواهد بود.

4- این وبسایت از فرار دادن محصولاتی که در شبکه های ماهواره ای هویت و قداست خانواده ایرانی را نشانه گرفته اند خودداری کرده و خواهد کرد.

 

5- وب سایت iMovie-DL یک فضای تبلیغاتی سالم و عاری از بنر هایی با طراحی های مستهجن و محتوای خارج عرف کشور را ایجاد کرده و از قبول تبلیغات در زمینه های  مسائل جنسی، شرط بندی ، فروش ف*ی*ل*ت*ر شکن ، موضوعات تحریک آمیز ،  توهین به شخص یا گروهی خاص، دعوت به گروه ها و فرقه های غیر اسلامی و سایر تبلیغات خارج عرف کشور ، کاملا خودداری میکند .


امید است بتوانیم رسانه ای ایده آل برای مردمان سربلند ایران اسلامی باشیم.